درباره ما
در سال 1385 توسط یک گروه کاری با تجربه در زمینه صنایع پلاستیک و با شعار تولید محصولاتی با کیفیت استاندارد جهانی در شهر شیراز تاسیس گردید.

این شرکت در زمینه تولید فیلم استرچ (CPE) فعالیت می نماید. فیلمهای تولیدی شرکت به روش کاست تولید شده و بدلیل بهره برداری از پرسنل مجرب در بخش تولید، و استفاده از ماشین آلات چند لایه مدرن و امکان اضافه نمودن افزودنی های مختلف در لایه های گوناگون، از شفافیت و خواص فیزیکی بسیار عالی برخوردار است.

این شرکت مفتخر است که تکنولوژی و امکان عرضه انواع استرچ با ضخامت 10 الی 50 میکرون و با عرض 10 الی 150 سانتی متر در رنگها و متراژهای مختلف را داشته و بدین طریق توانایی انطباق محصول تولیدی با نوع درخواست مشتریان عزیز را دارا می باشد.

علاوه بر این در آریو پلاست شیراز تولید فیلم استرچ با ویژگیهای خاص بنا به سفارش مشتری قابل انجام می باشد

در ذیل برخی ویژگیهای منحصر بفرد فیلم استرچ تولیدی آریو پلاست شیراز بیان می گردد.

تکنولوژی تولید فیلم استرچ با کیفیت مطلوب بسیار پیچیده بوده و نیاز به دقت اجرایی فوق العاده بالایی دارد. کنترل ضخامت فیلم تولیدی، تعداد لایه های تولید و کنترل درجه حرارت، سه پارامتر اصلی در کنترل کیفیت فیلم تولیدی می باشند. مهندسین تولید در شرکت آریو پلاست شیراز با استفاده از تجهیزات پیشرفته در دسترس، قادر به کنترل این پارامترهای مهم هستند.

کنترل ضخامت فیلم تولید شده: کنترل ضخامت فیلم تولیدی در شرکت آریو پلاست شیراز با استفاده از کامپیوتر آنالوگ NDC X_Ray انجام می شود. این کامپیوتر به طور مستمر و دقیق ضخامت فیلم تولیدی را تعیین نموده و جهت انجام تنظیمات احتمالی، به طور اتوماتیک گزارش می نماید. استفاده از این سیستم موجب می شود ضخامت فیلم تولیدی به طور مداوم مورد سنجش و اصلاح قرار گرفته و نهایتا کیفیت فیلم تولیدی از لحاظ ضخامت تضمین گردد.

این تکنولوژی تنها در اختیار شرکت آریو پلاست شیراز قرار داشته و لذا تولیدات این شرکت از این لحاظ منحصر بفرد است.

فیلم سه لایه: تکنولوژی تولید فیلم استرچ سه لایه در ایران برای اولین بار در شرکت آریو پلاست شیراز مورد استفاده قرار گرفته است. استفاده از این تکنولوژی موجب می شود فیلم تولیدی از استحکام بالایی جهت استفاده در دستگاههای استرچ پیچ برخوردار باشد.

استفاده از این تکنولوژی موجب می شود امکان استفاده از مواد و افزودنیهای متفاوت حتی در حالتی که این افزودنیها اثر متقابل بر یکدیگر داشته باشند نیز در فرایند تولید مقدور گردد.

کنترل پارامتر درجه حرارت: یکی دیگر از پارامترهای مهم در افزایش کیفیت فیلم استرچ، کنترل فرایند سرمایش تولید می باشد. کنترل فرایند سرمایش فیلم تولیدی در شرکت آریو پلاست شیراز توسط یک سیستم مدار بسته کنترل درجه حرارت و کنترل شدت جریان آب در گردش انجام می پذیرد. این سیستم مدار بسته حتی از تغییرات جزئی درجه حرارت آب مصرفی، که معمولا به دلیل استفاده از سیستمهای خنک کننده مانند چیلر اجتناب ناپذیر است، جلوگیری بعمل می آورد و موجب می شود فرآیند سرمایش بسیار دقیق و بطور پایدار صورت پذیرد.

آریو پلاست شیراز مفتخر است با استفاده از تکنولوژی روز که مهمترین آنان در فوق توضیح داده شد کالایی ارزشمند و قابل رقابت با تولید جهانی را به هموطنان عزیز عرضه می نماید.

شرکت آریو پلاست شیراز در حال حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده فیلم استرچ داخلی، موفقیت خود را مرهون ارج نهادن به اعتماد و استقبال مشتریان گرامی و همچنین کارکنان متخصص و نیز تکنولوژی و تجهیزات روز خود می داند.