اخبار
دعوت نامه نمایشگاه چاپ و بسته بندی
1392/09/24

   احتراماً، بدینوسیله از همه مشتریان عزیز و همکاران گرامی دعوت بعمل می‏آید از غرفه این شرکت در بیستمین نمایشگاه بین‏المللی چاپ و بسته‏بندی که در نمایشگاه بین‏المللی تهران برگزار می‏گردد بازدید نموده و ما را از دیدار خود شاد فرمائید.

مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن خلیج فارس (شماره 44)، طبقه دوم، غرفه 23

زمان: 28 آذر الی 1 دی ماه 1392

زمان بازدید: ساعت 9 صبح الی 16


استقبال بی سابقه از فیلم استرچ ممتاز
30 مرداد

   بدنبال موفقیت آریوپلاست شیراز در تولید فیلم استرچ سه لایه ممتاز یا سوپر آریو استرچ که در دستگاه های استرچ پیچ با سرعت بسیار زیاد قابل استفاده است، شرکت های تولیدی از این نوع فیلم استرچ استقبال بی سابقه ای به عمل آورده اند. بطوریکه تقریبا تمام تولید کنندگانی که قبلا فیلم استرچ مورد نیاز خود را از خارج از کشور تامین می کردند در حال حاضر اقدام به خرید فیلم استرچ ممتاز از آریو پلاست شیراز نموده اند.


تولید فیلم استرچ سه لایه ممتاز توسط آریو پلاست شیراز
24 تیر

   با کمال افتخار به اطلاع می رساند شرکت آریو پلاست شیراز موفق به تولید فیلم استرچ سه لایه با قدرت کشسانی فوق العاده بالا شده است. این محصول جدید تحت نام آریو استرچ ممتاز به بازار عرضه گردیده است.

   آریو استرچ ممتاز قابل استفاده در دستگاه های استرچ پیچ با سرعت بسیار بالا بوده و تا 700% کشش را تحمل می نماید. ایده تولید این محصول بدنبال عدم امکان استفاده از فیلم های استرچ داخلی در برخی از دستگاه های استرچ پیچ پرسرعت بوجود آمد. با تولید آریو استرچ ممتاز بدون تردید کشور از واردات هرگونه استرچ بی نیاز شده است.